СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ТРИВАЄ

Соціальний захист – важлива складова соціальної політики держави та необхідний елемент функціонування ринкової економіки. Соціальна політика держави повинна включати гармонізацію відносин між суб’єктами ринкової економіки. Тому надзвичайно важливим, особливо в умовах кризи, є питання розвитку соціального партнерства між владою, бізнесом та профспілками. Враховуючи ситуацію в країні та ряд актуальних питань, які потребують негайного вирішення, соціальні партнери провели зустріч, під час якої обговорили проблеми району.

Під час наради особлива увага була направлена на проблемні питання та шляхи їх вирішення під час організації та проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року. Разом з тим, особлива увага була приділена посиленню соціального захисту мобілізованих  військовослужбовців та учасників АТО. За результатами зустрічі прийнято ряд рішень про подальші дії кожного з соціальних партнерів.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації