РЕАЛІЗАЦІЯ НОРМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації за 6 місяців 2018 року. Протягом січня – червня 2018 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 37 запитів (27 – письмових, 10 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів 27 запитів надійшло від фізичних осіб, 8 запитів – від юридичних осіб, 2 – від об’єднань громадян. 35 запитів про надання публічної інформації було вчасно задоволено, на 2 – надана відмова.

На підставі норм частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 2 запити надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації. Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у такому запиті надані роз’яснення щодо права запитувача на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України. Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднення інформації здійснюється на офіційному веб-сайті Вільнянської районної державної адміністрації (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php/dostup-do-publichnoi-informatsii). На сайті наявна рубрика «Доступ до публічної інформації», у якій висвітлюється уся інформація, передбачена Переліком публічної інформації. З метою забезпечення відповідності інформаційного наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації нормам чинного законодавства, а також доступу громадськості до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вільнянської райдержадміністрації, проводиться активна робота по організації та контролю за оприлюдненням публічної інформації на офіційному веб-сайті відповідно Переліку публічної інформації, що підлягає оприлюдненню не тільки апаратом райдержадміністрації, а й окремими структурними підрозділами (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php/konsultatsii-z-hromadskistiu/2-uncategorised/38-strukturni-pidrozdily-raiderzhadministratsii).

Питання доступу до публічної інформації обговорюється на оперативних нарадах керівника апарату райдержадміністрації С.Білоконь з керівниками секторів та відділів апарату райдержадміністрації. Загальним відділом апарату Вільнянської райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації