ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ У ЛІТНІХ ТАБОРАХ

Літо – особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил. Але щоб відпочинок став змістовним та корисним, уже котрий рік поспіль провідний фахівець Вільнянської районної філії Тетяна Отиско проводить інформаційні зустрічі з молоддю на їх відпочинку. Так, у червні служба зайнятості завітала до дитячого оздоровчого табору «Веселка» с.Шевченкове. 55 вихованців ДОТ взяли участь у цікавих інтерактивних іграх та конкурсах під назвою «Професії, які ми обираємо», із задоволенням відповідали на загадки та ребуси. Втілюючи мрії щодо обрання професії.

На сьогодні вихованці табору вбачають необхідність в перукарях, пожежниках, викладачах, кваліфікованих токарях та фрезерувальниках, водіях, двірниках.

Вільнянська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості