ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ!

Запорізька обласна громадська організація "Дивоствіт" у партнерстві з Громадською організацією "Фундація права людини" в рамках проекту "Програма відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок "Голос жінки має силу!", 4 липня 2018 року, на території парку етнічних та історичних періодів "Етносело" проводить презентаційний круглий стіл. Мета проекту-посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в онлайн правозахисті і блогерстві для запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об’єднання лідерів в єдину блог-платформу.

Під час презентаційного круглого столу учасники дізнаються про заплановані заходи, нові можливості та виклики, перші кроки, які було здійснено на шляху до реалізації проекту. Також, в рамках проекту, стартує дводенний тренінг "Блогерство, які засіб поширення інформації". Мета тренінгу: посилити спроможності регіональних громадських організацій будувати ефективну роботу з органами влади,  адвокатувати зміни щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб, використовуючи існуючі блог-платформи. До участі запрошуються громадські активісти та діячі, які займаються захистом прав та вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб, представники ЗМІ, органів влади, правозахисних організацій, учасниці школ-тренінгів в рамках проекту.

Круглий стіл заплановано провести 04 липня 2018 року на території парку етнічних та історичних періодів "Етносело" о 12:00 год. Довідки щодо проведення заходу за телефоном 0676104336.

За матеріалами ЗОГО "Дивосвіт"