СКОРЕГОВАНІ ПИТАННЯ ПЕРШОЧЕРГОВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА АВТОДОРОГАХ РАЙОНУ

В райдержадміністрації відбулася спільна нарада з питання проведення робіт з ремонту та експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення. В нараді взяли участь представники Департаменту капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації та підрядних організацій. В ході наради скореговані питання першочерговості проведення ремонтних робіт на автодорогах району. Також обговорювалося питання щодо співфінансування дорожьно-ремонтних робіт із бюджетів сільських рад.

В ході обговорення цього питання голова райдержадміністрації Олександр Руденко зазначив, що деякі з сільських рад вже виявили бажання прийняти участь у співфінансуванні. Водночас, він наголосив, що тільки спільними зусиллями районної влади, сільських рад та облдержадміністрації можливо покращити стан доріг в районі.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації