МІСТО МАЙБУТНЬОГО ОЧИМА ДІТЕЙ

Літо – особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил. Але щоб відпочинок став змістовним та корисним, уже котрий рік поспіль фахівці служби зайнятості проводять інформаційні зустрічі з молоддю на їх відпочинку. Цього року виїзна робота до дитячих таборів традиційно стартувала з початком літа. Так протягом червня - липня місяця, служба зайнятості завітала до дитячих оздоровчих таборів «Маяк» с.Вільноандріївка та «Веселка» с.Шевченкове. Діти, які відпочивають в дитячих оздоровчих таборах району беруть активну участь у цікавих профорієнтаційних іграх та конкурсах, які проводать для них фахівці Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ. Цього року заклади гостинно приймають до себе і дітей учасників АТО.

95 вихованців ДОТ взяли участь у цікавих інтерактивних іграх та конкурсах під назвою «Професії, які ми обираємо». Із задоволенням тінейджери відповідали на загадки та ребуси, малювали місто своєї мрії. Втілюючи мрії щодо обрання професії, тінейджери ДОТ «Маяк» створювали модель міста майбутнього. А в місті майбутнього діти побачили необхідність в лікарях, викладачах, програмістах, економістах, журналістах, водіях, двірниках. І що цікаво, ні один не мріяв стати юристом. Чи не дивно? Наприкінці зустрічі дітей очікували канцелярські подарунки. Cподіваємось, що допомога служби зайнятості сприятиме вірному та впевненому професійному визначенню майбутніх випускників.

Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ