НА ЛАНАХ РАЙОНУ ТРИВАЄ ЗБИРАЛЬНА КАМПАНІЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ

У районі триває збиральна кампанія ранніх зернових, зернобобових та технічних культур. За інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації переважна більшість господарств Вільнянщини приступила до збирання ранніх зернових та бобових врожаю 2018 року. Станом на 06.07.2018 озимі культури скошені та обмолочені на 12,1 тис.га, або 34% від загальної площі посівів. За урожайності 18,8 цн/га намолочено біля 23,0 тис.тонн зерна.

Зокрема, озима пшениця зібрана на 9,2 тис. га. Намолочено понад 17,9 тис. тонн зерна при врожайності 19,5 цн/га. Озимий ячмінь скошено на 1,8 тис.га або 84%. Врожайність в межах 20,6 цн/га. Через вкрай несприятливі погодні умови (відсутність опадів практично протягом кількох місяців) врожайність гороху склала 11,6 цн/га, що лише на 0,2 цн більше, ніж в середньому по області, а зібрано-83% площ цієї культури.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації