НА ОПЕРАТИВНІЙ НАРАДІ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками районних служб, учасники якої поінформували про стан справ та пріоритетні напрямки роботи на поточний тиждень. Учасники наради обговорили ряд актуальних питань сталого життєзабезпечення території, зокрема: проведення в районі операції «Врожай – 2018»; хід збирання ранніх зернових культур, водозабезпечення сільських населених пунктів, стан епідеміологічної ситуації в районі, підготовка до нового опалювального сезону, проведення ремонтних робіт у навчальних закладах району.

За результатами наради надано доручення: відділу агропромислового розвитку щодо щоденного інформування про хід операції «Врожай – 2018» та стану збирання ранніх зернових культур; відділу освіти, молоді та спорту забезпечити якісне використання коштів на інклюзивну освіту; постійний моніторинг підготовки навчальних закладів району до нового навчального року. Надано доручення начальнику управління фінансів райдержадміністрації Олені Щегловій щодо необхідності передбачити під час уточнення місцевих бюджетів на 2018 рік асигнувань на придбання палива та поповнення матеріального резерву. Голова райдержадміністрації Олександр Руденко, з метою унеможливити копіювання сторонніми особами інформації з обмеженим доступом, рекомендував керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб впровадити заходи та контроль щодо недопущення сторонніх осіб та організацій, які обслуговують автоматизовані комп’ютерні системи та надають послуги з технічного обслуговування ПЕОМ, на яких обробляється службова інформація не призначена для загального доступу. Також обговорено питання збільшення кількості звернень громадян до управління соціального захисту населення райдержадміністрації в частині оформлення житлових субсидій, усіх видів державної допомоги та пільг. Олександр Руденко наголосив на необхідності проведення широкої інформаційної та профілактичної роботи серед населення щодо попередження надзвичайних ситуацій в екосистемах. По завершенню наради було надано ряд рекомендацій та доручень.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації