ЗІРКИ 21 СТОЛІТТЯ

Нещодавно вихованці театра-студії «БЕМС» (керівник Світлана Демиденко) прийняли участь в ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сузір’я дитинства», який відбувся в рамках фестивального проекту «Зірки 21 сторіччя». Фестиваль проходив в мальовничому курортному чорноморському селищі Залізний Порт на Херсонщині. Свої кращі напрацювання привезли дитячі театральні колективи з різних областей України. Цікавою та насиченою була програма фестивалю.

З першого ж конкурсного дня «бемсівці» взяли участь відразу у кількох конкурсних номінаціях. На високому рівні показали себе вихованці театра-студії. Серед багатьох добре підготованих колективів, «БЕМС» виборола призові місця. Перше місце у хореографії, друге-у вокалі, диплом-за креатив. Головний трофей-Гран-Прі фестивалю, який увінчав всі зусилля і напругу, що їх колектив з Вільнянщини гідно подолав.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації