ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відповідно до плану роботи відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Важливим чинником збереження життя і здоров'я населення району є його профілактика. Певні дії в цьому напрямку можуть вчинятися людьми, що знають відповідні правила і вимоги. То ж все треба починати з навчання: від народження - батьками вдома, в садочку - вихователями, у школі - вчителями, на роботі - керівниками. Найбільша ж відповідальність дбати про особисту безпеку лягає на саму людину, яка має дотримуватися вимог безпеки як у побуті, так і під час знаходження в місцях масового перебування населення.

Райдержадміністрацією приділяється особлива увага щодо відповідальності підприємств, організацій, закладів та установ за роботу зі створення та підтримання умов безпечної життєдіяльності для населення та гостей району. В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про стан невиробничого травматизму в районі  за І півріччя  2018 року. Під час збирання врожаю зернових активізувалась діяльність сільськогосподарських підприємств району. Це гаряча та напружена   пора,  адже саме в цю пору на полях працює майже весь наявний парк сільськогосподарської техніки, що потребує максимум зусиль керівників та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств за додержанням  вимог правил охорони праці та техніки безпеки під час робіт. Тому питання  стану охорони праці та забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю зернових  не залишилося поза увагою засідання ради. Крім того, під час засідання обговорювалося питання про профілактичні заходи щодо попередження нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань під час проведення польових робіт. Під час засідання було відмічено, що пропаганда безпечних та нешкідливих умов праці є однією з основних складових профілактики виробничого травматизму. Головним завданням пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці є створення позитивного ставлення працівників до питань виробничої безпеки. За підсумками засідання прийнято ряд рішень направлених на забезпечення безпечної життєдіяльності населення району.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації