ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави є реалізація права дітей і підлітків на оздоровлення та відпочинок. Питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків району знаходиться на постійному контролі у голови Вільнянської районної державної адміністрації. - Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Отже, забезпечення соціального становлення і розвитку молоді, реалізація її конституційних прав та свобод є одним із найважливіших пріоритетів державної політики, – зазначив Олександр Руденко під час наради з питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2018 року.

На виконання заходів та завдань районної комплексної Програми «Молодь на 2018-2020 роки» з районного бюджету виділено 35 тисяч гривень для здійснення безпечного перевезення дітей пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочину влітку поточного року. Крім того, з районного бюджету виділено 100 тисяч гривень на придбання 17 путівок для дітей шкільного віку осіб, визнаних учасниками бойових дій (АТО). За рахунок коштів районного бюджету 845 дітей пільгових категорій  були зайняті відпочинком та змістовним дозвіллям у 7 пришкільних таборах з денним перебуванням у Михайлівському НВК ім.Слободчикова,  Вільнянській гімназії «Світоч», Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Матвіївському ЗНВК «Всесвіт». Також на території району розташовано та надають послуги оздоровлення та відпочинку 2 дитячих оздоровчих заклади: ДЗОВ «Маяк» ПАТ «Мотор Січ» на 450 місць у с.Вільно-Андріївка та табір «Веселка» Вільнянської школи-інтернату для дітей сиріт ЗОР у с. Шевченкове на 55 місць. У державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса оздоровлені 5 дітей пільгових категорій та ДПУ МДЦ «Артек» оздоровлені 8 дітей пільгових категорій. За рахунок коштів обласного бюджету до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Факел» м.Бердянська з 26.06.2018 до 16.07.2018 року на оздоровлення та відпочинок направлено 23 дітей пільгових категорій району. У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Меотіда» м.Приморськ з 26.06.2018 до 16.07.2018 відпочивали 6 дітей пільгових категорій. У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «АІСТ» з 24.06.2018 до 14.07.2018 відпочивали 5 дітей пільгових категорій.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації