НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: СТАН ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ТА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА СПОЖИТУ ПИТНУ ВОДУ

19 липня в райдержадміністрації  проведено нараду з питання погашення сількомунгоспами району заборгованості за спожиту питну воду перед КП «Водоканал» Запорізької міської ради. У нараді взяли участь сільські голови та  директори сількомунгоспів району. В ході наради було наголошено, що розрахунки сількомунгоспів за спожиту питну воду у 2018 році значно покращилися, але загальна сума заборгованості продовжує збільшуватися.

Станом на 01.07.2018 сума заборгованості становить 22148,5 тис.грн..  В червні поточного року 100% оплату здійснили КП «Петро-Михайлівський сількомунгосп», КП «Кам′яний сількомунгосп», КП «Матвіївський сількомунгосп»», КП «Павлівський сількомунгосп», Гнаровський сількомунгсоп». Повністю погашено заборгованість КП «Михайло-Лукашіський сількомунгосп». В ході наради також обговорювалося проблемне питання, пов′язане із зупиненням роботи АТ «ДНІПРОАЗОТ», який є єдиним в Україні виробником хлору, що використовується в процесі знезараження питної води. Учасників наради проінформовано про необхідність здійснення контролю якості питної води на підпорядкованих територіях. За результатами наради наголошено, що для зменшення  заборгованості за спожиту питну воду необхідно продовжувати роботу щодо заміни старих водопровідних труб, виносу приладів обліку на межу балансової приналежності, встановленню магнітних стрічок для запобігання втручання у роботу лічильників води.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації