ЕФЕКТИВНА РОБОТА ОДНІЄЮ КОМАНДОЮ

З метою виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції і забезпечення захисту прав дітей, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування проводиться постійна робота щодо запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності на території району. З початку 2018 року здійснено 28 профілактичних рейдів. У ході роботи обстежено умови проживання 52 сімей.

З метою соціального захисту дітей, запобігання фізичного та іншого насильства з боку дорослих, службою у справах дітей райдержадміністрації до комунальних закладів „Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації  дітей”, „Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації  дітей” та дитячого відділення  Вільнянської ЦРКЛ влаштовано 12 дітей. Під час літніх канікул профілактичну роботу щодо запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності на території району посилено. Так, 03 липня 2018 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з головою опікунської ради Михайлівської сільської ради та в.о. старости сіл цієї ж громади здійснено профілактичні заходи на території Михайлівської ОТГ. Під час роботи здійснено спільне інспектування сімей, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. Комісією було вивчено умови проживання 13 дітей в 8 родинах. Службою у справах дітей райдержадміністрації було надано методичну та практичну допомогу новоствореній громаді у організації роботи щодо захисту прав дітей.

Служба у справах дітей райдержадміністрації