ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД В ДИТЯЧОМУ ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

Всім відомо, відпочинок біля водойм позитивно впливає на здоров'я людини. Проте ігнорування заходів безпеки може обернутися трагедією. Тож, з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також роз’яснення відпочиваючим правил безпечного поводження на воді, 24 липня рятувальники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області  провели профілактичний  рейд в одному з найбільш відвідуваних місць масового відпочинку людей на водоймах  Вільнянського району – дитячому оздоровчому комплексі «Маяк» АТ «Мотор Січ», що знаходиться в с. Вільноандріївка Михайлівської ОТГ.

В оздоровчому комплексі відпочиває більш ніж двісті дітей, а пляж, що розташований в дитячому таборі, відвідує місцеве населення  майже з усього району, тому даний  пляж – зона підвищеної уваги. Для початку рятувальники оглянули стан пожежної та техногенної безпеки дитячого закладу, наявність та відповідність первинних засобів пожежогасіння. Зосередили увагу на рятувальному пості, яким обладнаний місцевий пляж. Рятувальники перевірили наявність рятувальних плавзасобів, агітаційних стендів, поспілкувались з матросами-рятувальниками, які несуть чергування на обладнаному пляжі в установлений  робочий час.Під час заходу відпочиваючим нагадали, що зазвичай основними причинами лиха є порушення правил безпеки під час купання, користування непридатними плавзасобами, перебування на воді в стані алкогольного сп'яніння. Рятувальники наголосили на тому, що діти не повинні залишившись без нагляду дорослих, самостійно йти до водойм і влаштовувати там небезпечні ігри.Громадян закликали суворо дотримуватись елементарних правил безпеки на воді з головною метою – уберегти своє життя та життя своїх дітей. «Шановні громадяни, будьте обережні під час відпочинку на воді! Пам’ятайте, що основними умовами безпеки є суворе дотримання правил поведінки на воді»,- звернувся до відпочиваючих головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Руслан Шпак. Аби відпочиваючі пам’ятали та дотримувались елементарних правил поведінки на воді, рятувальники вручили пам'ятки з основними правилами безпечної життєдіяльності  та алгоритмом дій в екстрених випадках.

Вільнянський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області