МІНІМІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ-ЯК ФАКТОР ТІНЬОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати. Головним питанням порядку денного було обговорення питання про додержання мінімальних гарантій з оплати праці та погашення заборгованості з неї, легалізації зайнятості та заробітної плати на підприємствах району.

У рамках засідання комісії було заслухано інформацію представників запрошених підприємств, які за даними Пенсійного фонду, виплачують заробітну плату застрахованим особам менше мінімального розміру. Запрошені керівники надали інформацію про стан справ на підпорядкованих підприємствах та причини нарахування заробітної плати працівникам на рівні або менше законодавчо встановленого розміру.  Під час засідання всім керівникам було запропоновано розглянути можливість підвищення розміру заробітної плати та не допускати випадків нарахування заробітної плати менше мінімального розміру. Районна комісія з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати і  в подальшому буде продовжити практику співбесід із керівниками підприємств на яких заробітна плата нараховується в розмірі, що дорівнює мінімальній заробітній платі або менше її розміру.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації