НА ОПЕРАТИВНІЙ НАРАДІ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні, 30 липня, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб з актуальних питань життєдіяльності району. На початку роботи посадовець окреслила спектр питань, які на сьогоднішній день є пріоритетними в діяльності  структурних підрозділів органів виконавчої влади району. Значна увага була приділена  основним питанням порядку денного: підготовки до нового опалювального сезону 2018-2019 років; стану розрахунків у житлово-комунальному господарстві і заборгованості населення за послуги галузі; щодо реалізації концепції Нової української школи.

- Створення умов для навчання дітей – одне із основних повноважень районної державної адміністрації. Проект Нової української школи є пріоритетним, вже через місяць діти підуть у зовсім нову школу, особливо будуть відчутні зміни саме для першокласників. В цьому році виділено освітню субвенцію, і наразі постає питання в освоєнні цих коштів, - зазначила Оксана Степаненко. Під час обговорення даного питання було окреслено ризики, що можуть виникнути на початку навчального року та шляхи їх вирішення. Крім того, в ході засідання було заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами. Так, в.о. начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Тихомирова повідомила, що жнивна кампанія по збору ранніх зернових культур врожаю 2018 року підходить до завершення.  За оперативними даними станом на 30 липня 2018 року сільгоспвиробники намолотили зерна нового врожаю на загальній площі 34,2 тис га, що становить 99,2 % запланованої площі до збору. Повністю зібрано озимий ячмінь та зернобобові культури (горох) валовий збір складає 1,7 тис. тонн, урожайність – 11,2 ц/га. Озимий ріпак зібрано на 100 % площ. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Щеглова, у свою чергу, звернула увагу головних розпорядників коштів на необхідність забезпечення проведення видатків в повному обсязі на захищені статті бюджету та відсутність кредиторської заборгованості.  Не залишились поза увагою і питання соціальної сфери. За словами начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлани Балабанової, триває робота з перепризначення субсидій населенню на новий період, водночас фахівці управління працюють з громадянами з питання написання й прийому заяв на відшкодування невикористаної частини субсидії.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації