ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

30 липня 2018 року на оперативній нараді в райдержадміністрації активу району було представлено нового районного військового комісара, підполковника Олега Касьяненка. Як зазначив військовий комісар Запорізького ОВК, полковник Юрій Трофименко, новопризначений районний військовий комісар  професійно виконував свої обов’язки на різних посадах. Він має великий досвід, знання і навички, які  стануть в нагоді і на новому місці роботи, відмітив його професійну підготовку, відданість роботі, яку виконує сумлінно.

Успішного виконання обов'язків  новопризначеному керівнику побажала заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко. А також  висловила сподівання щодо злагодженої співпраці з органами влади та місцевого самоврядування району та належної організації роботи з колективом райвійськкомату.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації