ОПРАЦЮВАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН – НА КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади, питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. Звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування мають важливе значення у забезпеченні постійного зв'язку між державою та громадянином, у вирішенні життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина в процесі побудови демократичної, соціальної, правової держави.

Керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь провела чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядок денний було винесено 7 питань, у тому числі:  звіт керівника апарату райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у липні 2018 року, про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації від КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради протягом липня 2018 року, про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом липня 2018 року, про врахування змін до Класифікатора звернень громадян під час їх опрацювання. Члени комісії також розглянули проблемні питання щодо організації роботи зі зверненнями громадян та системних питань, з якими зверталися громадяни до райдержадміністрації протягом липня 2018 року. Увагу присутніх знову було акцентовано на необхідності першочергового вирішення проблем, з якими звертаються громадяни пільгових категорій та які потребують соціального захисту та підтримки. Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Степаненко звернула особливу увагу на забезпеченні всебічного розгляду звернень громадян, необхідності проведення аналізу порушених у зверненнях громадян питань й оперативного їх вирішення.

- Об’єктивний розгляд, максимальне вирішення питань, що порушують громадяни у зверненнях, залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Вільнянської райдержадміністрації. Адже листи та інші звернення є показником довіри населення до влади. Люди шукають підтримку і сподіваються на вирішення проблем. Звичайно, що все і одразу вирішити неможливо. Проте посадові особи Вільнянської районної державної адміністрації кожному зверненню приділяють увагу і шукають шляхи вирішення проблем. Тому що через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни України можуть і повинні отримувати підтримку влади з життєво важливих питань, - акцентувала увагу керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації