ПАМ’ЯТЬ ПРО ТИХ, ХТО ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ У БОРОТЬБІ ЗА ЄДИНУ, СОБОРНУ УКРАЇНУ ПОВИННА БУТИ ВІЧНОЮ

Виходячи з необхідності героїзації осіб, які віддали життя за незалежність України, вшанування їх пам’яті, патріотичного виховання та консолідації Українського народу, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося засідання організаційного комітету із увічнення пам’яті жителів району та області, які загинули у боротьбі за свободу, державний суверенітет та територіальну цілісність України. - Пам’ять про тих, хто віддав своє життя  у боротьбі за Єдину, Соборну Україну повинна бути вічною. Ми повинні з повною відповідальність віднестися до поставлених завдань та на належному рівні віддати шану тим, хто заради миру в Україні на вівтар справедливості поклав власне життя, - звернулася до присутніх заступник голови.

Члени Оргкомітету обговорили виконання ряду заходів, спрямованих на увічнення пам’яті тих, хто віддав своє життя у боротьбі за територіальну цілісність України у її східних областях. В рамках виконання Плану районних заходів фахівці відділу культури і туризму райдержадміністрації прозвітували про роботу, яка ведеться у закладах культури із увічнення пам’яті, зокрема: оформлення у КУ «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради стендів «Герої не вмирають», «Пам’яті героїв Небесної Сотні», у галереї Слави - експозиції, присвяченої землякам, які загинули під час Революції Гідності та в ході проведення Антитерористичної операції та інше. Працівниками закладів культури проводиться ряд інформаційних заходів з популяризації героїзму та незламності духу українських військовослужбовців: інформаційні бесіди «Захисники України – учасники АТО», «Україна – це територія гідності й свободи» тощо. Заслухано результати роботи, проведеної спеціалістами управління соціального захисту населення з родинами загиблих учасників Антитерористичної операції. Соціальний захист та питання вирішення соціально-побутових проблем таких сімей знаходиться на постійному контролі. За результатами конструктивного діалогу, члени організаційного комітету дійшли висновку, що у районі на належному рівні знаходиться питання взаємодії управлінь та відділів райдержадміністрації, закладів освіти та культури району щодо створення об’єктивної картини про проведення заходів із увічнення пам’яті жителів району та області, які загинули у боротьбі за свободу, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації