НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

12 січня 2018 року о 10-00 в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулося засідання любительських об’єднань «Культпрацівник» та «Вишиванка». В святковій програмі «Новорічний калейдоскоп» прийняли участь працівники закладів культури клубного типу Вільнянського району та майстрині-вишивальниці. Ведуча Галина Варчук розповіла присутнім про звичаї новорічних, Різдвяних свят та старого нового року.

Культпрацівники району приготували святкове вітання для своїх колег. Чарівні дівчата з народного аматорського шоу-балету «Форс», керівник Валентина Соловйова, подарували глядачам чудові танці «Новорічні Снігуроньки», «Циганочка» та «Стоять дівчата».

Прикрасили захід неймовірними щирими піснями та запальними танцями запрошені гості - ансамбль пісні та побутового танцю «Оксамит» під керівництвом Лариси Купчинської з міста Запоріжжя.

Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері, всі присутні отримали задоволення від концертної програми та спілкування, а також заряд позитивних емоцій на весь новий рік.

12.01.2018 Відділ культури і туризму райдержадміністрації