ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН ГОТОВИЙ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ НА 65%

Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 років заслухано на нараді у заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко. Так, об’єкти соціальної сфери підготовлені на 65%. Наразі підготовлено 22 об’єкти із 34 запланованих, з них: загальноосвітні навчальні заклади – 16 із 26 (61%); дошкільні навчальні заклади – 5 із 7 (70%); лікарні – 1 із 1 (63 %). Згідно з наданою інформацією органів місцевого самоврядування, підготовлено 47 із 76 об’єктів житлового господарства (житлових будинків), що становить 63% від загального житлового фонду.

Об’єкти теплопостачання підготовлено на 63%,  18 котелень з 29 готові до початку опалювального сезону. Крім цього, на сьогодні підготовлено 4,0 км теплових мереж із 6,3 км запланованих (63%). До початку опалювального сезону вже створено запас вугілля (63% від потреби). Тож загалом  по району підготовка до роботи в осінньо-зимовий період триває у відповідності з планом.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації