ВИКОНАННЯ ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Протягом січня –липня 2018 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 45 запитів (31 – письмовий, 14 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів 32 запити надійшло від фізичних осіб, 9 запитів – від юридичних осіб, 4 – від об’єднань громадян. 43 запити про надання публічної інформації було вчасно задоволено, на 2 – надана відмова. На підставі норм частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 2 запити надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації.

Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у такому запиті надані роз’яснення щодо права запитувача на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України. Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднення інформації здійснюється на офіційному веб-сайті Вільнянської районної державної адміністрації (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php/dostup-do-publichnoi-informatsii). На сайті наявна рубрика «Доступ до публічної інформації», у якій висвітлюється уся інформація, передбачена Переліком публічної інформації. З метою забезпечення відповідності інформаційного наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації нормам чинного законодавства, а також доступу громадськості до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вільнянської райдержадміністрації, проводиться активна робота по організації та контролю за оприлюдненням публічної інформації на офіційному веб-сайті відповідно Переліку публічної інформації, що підлягає оприлюдненню не тільки апаратом райдержадміністрації, а й окремими структурними підрозділами (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php/konsultatsii-z-hromadskistiu/2-uncategorised/38-strukturni-pidrozdily-raiderzhadministratsii). Питання доступу до публічної інформації обговорюється на оперативних нарадах керівника апарату райдержадміністрації С.Білоконь з керівниками секторів та відділів апарату райдержадміністрації.Загальним відділом апарату Вільнянської райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації