ОБЛАСНА ВЛАДА ТРИМАЄ НА КОНТРОЛІ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ РАЙОНУ ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Вільнянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, забезпечення питною водою населених пунктів району, стан розрахунків сількомунгоспів району з КП «Водоканал» за послуги водопостачання та водовідведення стали темою робочої наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков. З метою визначення шляхів вирішення проблемних питань з керівництвом району напрацьовано алгоритм дій, завдяки якому кожен підрозділ буде знати, яка задача на нього покладена, аби кожен населений пункт району був повністю готовий до опалювального сезону.

Крім того, обговорювалось питання забезпечення питним водопостачанням населених пунктів  району. Заступнику голови райдержадміністрацій доручено спільно з керівниками місцевих рад проаналізувати стан розрахунків населення за спожиту воду, визначитися з необхідністю розроблення проектно-кошторисної документації для реалізації  заходів, які дозволять збільшити чисельність споживачів питної води. Підбиваючи підсумки, заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков наголосив, що на сьогодні ситуація з розрахунками населення за житлово-комунальні послуги потребує постійної роботи. Враховуючи це, керівники територій мусять вжити заходів щодо активізації підприємствами житлово-комунального господарства роботи з покращення стану розрахунків, а саме: укласти з боржниками договори на реструктуризацію боргу; провести з ними роз’яснювальну роботу, а також позовну роботу щодо стягнення заборгованості у судовому порядку. За результатами робочої наради керівництву району та місцевих громад були надані відповідні рекомендації та пропозиції. В рамках робочої поїздки Віктор Скобліков відвідав об’єкти житлово-комунального господарства  та соціальної сфери. Посадовець ознайомився зі станом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та відзначив, що роботи проводяться на належному рівні і відповідають графіку Мінрегіону України. - Підприємствами паливно-енергетичного комплексу забезпечується підготовка обладнання, споруд та механізмів до надійної роботи в осінньо-зимовий період згідно з розробленими першочерговими організаційно-технічними заходами. Робота продовжується та перебуває на особистому контролі керівництва облдержадміністрації, - відзначив, підбиваючи підсумки, Віктор Скобліков. Заступнику голови райдержадміністрації Оксані Степаненко доручено тримати на особистому контролі питання підготовки до нового опалювального сезону 2018/2019 року, вживати всіх дієвих заходів для вирішення проблемних питань, що виникатимуть під час підготовки.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації