ШКОЛИ РАЙОНУ ЗДІЙСНИЛИ ЗАМОВЛЕННЯ НОВИХ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ ПЕРШАЧКІВ

З нового навчального року всі заклади загальної середньої освіти, де є початкова школа, розпочинають упровадження концепції Нової української школи та нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Для реалізації концепції Нової української школи у 2017-2018 роках у Запорізькій області триває системна робота з підготовки педагогічних працівників та керівників закладів загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи, зокрема, проведено тренінги  тренерів та тренінги для вчителів, які навчатимуть учнів перших класів.

За словами освітян, за старими програмами дітям важко та нецікаво вчитися. У пілотних закладах протягом минулого навчального року відпрацьовано державні стандарти, головна відмінність яких –  отримання знань дітьми не тільки заради самих знань, а орієнтованість на їх необхідність у сучасному реальному житті. Запроваджується компетентісний підхід до навчання.

Усі школи району вже здійснили замовлення нових підручників для перших класів для навчання у Новій українській школі. Як повідомили у відділі  освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, замовлено підручники для першого класу з математики,  німецької та англійської мов, а також букварі з української мови. Крім того, замовлено 582 підручника інтегрованого курсу для першокласників. Всього замовлено 2958 підручників, з них 2821 для учнів та 137 для педагогічних працівників. Отримати нові примірники школи розраховують  до 01 вересня. 1 вересня за шкільні парти у  22 закладах загальної середньої освіти  району прогнозовано сядуть 481 першокласників, що будуть розподілені на 26 початкових класів.

Довідково: концепція «Нова українська школа» пройшла широке громадське обговорення, до якого долучилися представники всіх зацікавлених сторін: освітяни, батьки, експерти, роботодавці, представники професійних спільнот, громадські діячі, представники ОТГ тощо.  Вона також ухвалена колегією МОН. Ознайомитися з текстом оновленої Концепції та долучитися до суспільного діалогу навколо реформи загальної середньої освіти можна за посиланням  «Нова українська школа».

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації