ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ОБІЗНАНОСТІ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

В рамках інформаційної кампанії щодо підвищення рівня обізнаності з питань протидії торгівлі людьми у Вільнянській районній філії Запорізького ОЦЗ пройшов семінар з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми за участі психолога громадської правозахисної організації «Егіда- Запоріжжя» Н.Заікіної. Учасникам семінару надано інформацію, що у випадку виникнення критичної ситуації є можливість звернутися до фахівців центру, які пропонують:

• Індивідуальне психологічне консультування
  • Соціальну підтримку з наданням інформації про те, як варто вирішувати ту або іншу ситуацію
  • Психологічне тестування
  • Навчальні семінари:
  • попередження насилля
  • моя сім’я
  • як попередити стрес
  • проблеми батьків та дітей
  • психологічні особливості дорослішання дітей
  • Групи особистісного зросту
  • Групи підтримки для людей, які зазнали насилля в сім’ї.

Особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, наслідки яких не можуть подолати самостійно працівники центру надають психологічні, соціально-педагогічні консультації. Юридичні консультації з питань застосування норм законодавства, допомогу в оформленні документів, забезпечують захист та реалізацію прав дітей, молоді та сімей, зокрема шляхом представлення їх інтересів перед третіми особами.

Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ