ВИЗНАЧЕНО ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ–КОНТРОЛЬ ЗА СТАНОМ ПІДГОТОВКИ ОБ’ЄКТІВ РАЙОНУ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО – ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко в районній державній адміністрації відбулася нарада з питання підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років та забезпечення його сталого проходження. Як зазначила під час своєї доповіді начальник відділу містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства райдержадміністрації Оксана Сосна станом на 01.08.2018 готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району становить 60-67%.

Житловий фонд району налічує всього 76 житлових багатоквартирних будинків ( у т.ч.  на централізованому опаленні – 33 будинки), з них: ОСББ,ЖБК -9 буд., будинки комунальної власності – 29 буд., громадської (колективної) власності – 38 буд. Готовність житлового фонду становить 63%. Продовжуються роботи по поточному на капітальному ремонту покрівель, заміні внутрішніх інженерних мереж. Виконано  ремонт 460 м.п. блочних швів житлових будинків, ця робота продовжується. Проведено ревізію запірної арматури в  18 будинках, що централізовано опалюються з розбиранням та заміною сальників тощо. Комунальні котельні готові до роботи в зимовий період на 63%. Згідно заходів по підготовці теплового господарства ОВУЖКГ м. Вільнянськ до роботи в опалювальний період 2018/2019 років виконані ремонтні роботи на загальну суму 410,5 тис. грн., робота продовжується. Котельні закладів охорони здоров'я готові до опалювального сезону на 63%. В  Матвіївській амбулаторії розпочато поточний ремонт приміщень. Навчальні заклади району готуються до осінньо-зимового періоду згідно  затверджених заходів. Готовність шкіл станом на 25.07.2018 становить 61%. Розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії становлять 100%. Інженерні служби:Вільнянське управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Запоріжгаз», Вільнянський РЕМ ВАТ «Запоріжжяобленерго», дільниця №3 цеху  №4 КП»Водоканал», СП «Вільнянська  дільниця водовідведення» КП «Облводоканал» продовжують виконувати  роботи по підготовці об’єктів ЖКГ до опалювального сезону згідно затверджених  заходів. Поточні та капітальні ремонти ведуться  в межах наявного фінансування. Проведені обстеження інженерних мереж та устаткування, виконуються діагностичні, профілактично-ремонтні роботи. Також проводяться роботи щодо ремонту котлів, котельного обладнання, теплових мереж та їх ізоляції. Виконуються заплановані поточні ремонти покрівель, проводяться ремонти внутрішньобудинкових систем опалення, холодного водопостачання та водовідведення. За результатами наради надано ряд доручень, а саме ‑ рекомендовано головам міськселсільвиконкомів тримати на контролі підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в наступний осінньо-зимовий період, двічі на місяць інформувати райдержадміністрацію про стан підготовки об’єктів до осінньо-зимового періоду та тримати на контролі питання розрахунків населення за житлово-комунальні послуги.

Сектор з питань внутрішньої політки та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації