ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН: РЯТУВАЛЬНИКИ ПЕРЕВІРИЛИ СТАН ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЕЛЕВАТОРА

На Вільнянщині закінчилась зернозбиральна кампанія. Тому рятувальники зосереджують свою увагу не об’єктах, де зберігають цьогорічний врожай. 06 серпня співробітники Вільнянського районного сектора ГУ ДСНС України у Запорізькій області перевірили стан пожежної та техногенної безпеки у ТОВ «Заготзерно-Новогупалівка», який розташований у с.Новогупалівка. Під час заходу рятувальники вкотре наголосили аграріям про належне та неухильне дотримання правил пожежної безпеки під час збору врожаю.

Експлуатація справної техніки, забезпечення її та об’єктів підприємства первинними засобами пожежогасіння. Працівників елеватора фахівці ДСНС ознайомили з алгоритмом дій при пожежі. Усім працівникам рятувальники вручили листівки та пам'ятки застережливого характеру.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області