27-РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ – СВЯТО СИЛИ, ВОЛІ, ПАТРІОТИЗМУ ВІЛЬНЯНЦІВ

У Вільнянській райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки заходів з нагоди 27-ї річниці незалежності України. Захід відбувся за участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко та представників відповідальних установ, організацій, відділів задіяних у реалізації районних заходів. На обговорення було винесено питання організації виконання плану заходів з відзначення 27-ї річниці незалежності України.

- Першочергово, з метою гідного відзначення 27-ї річниці незалежності України, 100-річчя відродження української державності, засвідчення значення Української революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році, на високому патріотичному рівні треба провести церемонію урочистого підняття Державного Прапора України, інших заходів, спрямованих на виховання поваги до державних символів України, урочисте зібрання та святковий концерт до Дня Незалежності України. В обов’язковому порядку запросити на урочистості  представників органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських активістів, учасників АТО, волонтерів, солдатських матерів, релігійні організації і трудові колективи району,- звернулася до присутніх Оксана Степаненко. У ході обговорення плану заходів надійшло ряд пропозицій по сценарію святкової концертної програми, які заступник голови районної державної адміністрації, доручила терміново опрацювати та забезпечити їх виконання. Вже стало традицією, що у День незалежності більшість городян вдягають вишиванки, тому вже зранку місто розквітає вишуканими барвами вишитих сорочок, в яких закодовані прадавні знаки-символи на здоров'я, та добробут, які особливо активізуються в день свята. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Лук’янчук презентувала порядок проведення параду вишиванок, а також флеш-мобу у національному стилі. Учасники наради обговорили деталі проекту естетичного облаштування пл.Фестивальної у м.Вільнянськ у національно-культурному стилі, який відображає зміст українського колориту. У святі візьмуть участь художні колективи народної самодіяльності, представники шкіл естетичного виховання, заплановано широке залучення молоді. Під час  запланованих заходів відбудеться ряд конкурсів, виставок, спортивних змагань, майстер-класів, широка та змістовна концертна програма, а також ігрова програма для дітей. Присутні підтримали тезу щодо широкого використання національної символіки, а також обов’язкове запрошення на усі заходи військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції, демобілізованих солдат. - День Незалежності України у Вільнянському районі  повинен пройти під гаслом  «Сили, волі, патріотизму!» всієї громади вільнянщини. А також всі заходи з відзначення 27-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапору України, вшанування пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України, пропоную, широко висвітлити засобами масової інформації району, -  наголосила заступник голови райдержадміністрації.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату  райдержадміністрації