СПІЛЬНА ВЗАЄМОДІЯ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ РАЙОНУ ІЗ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ НАЦІЛЕНА НА ЄДИНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

За ініціативи та участі фахівців Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості організовано і проведено прес-тур з представником районної газети "Дніпровські вогні". Тема прес-тура "Надання компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштованих безробітних на нові робочі місця".

Перед виїздом на ПОУ відбулася зустріч директора Вільнянської районної філії Людмили Величко та заступника начальника відділу надання соціальних послуг Оксани Кириченко з завідувачем відділу ТОВ "Редакція газети "Дніпровські вогні" Вірою Пихтєєвою. В рамках прес-туру фахівці філії та представник газети відвідали підприємства району: СП «Вільнянська дільниця водовідведення», ТОВ «Байкал-2», ФОП Криворученко Л.М., які створили нові робочі місця та працевлаштували на них колишніх безробітних осіб квотної категорії. Журналіст районної газети мала можливість поспілкуватись з працівниками, керівниками підприємств та переконатись в тому, що спільна взаємодія підприємства та служби зайнятості націлена на єдиний результат – задовольнити потреби підприємства і  щоб люди були з роботою та гідною заробітною платою.  Це була не разова акція. Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ зайнятості планує і в подальшому проводити прес-тури за різними напрямками роботи служби зайнятості.

Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ