НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ГРУ

У район надійшли очікувані безкоштовні  набори LEGO «Шість  цеглинок»  від The LEGO Foundation. З метою опанування педагогами методиками для ефективного використання конструкторів у навчанні організовано спеціальні тренінги до проведення яких долучилися методисти районного методичного кабінету комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської районної ради,  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Кожен першокласник району вже 1 вересня 2018 року отримає  набір «Шість  цеглинок»  для навчання. Загалом відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  отримано  481 комплект конструкторів. Одним із перших безкоштовні набори  LEGO отримав директор  Михайлівського навчально-виховного комплексу ім. О.Т.Слободчикова  Самойленко В.Я.. -Отримані набори допоможуть дітям опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб, -  зазначив директор закладу. Надалі усі перші класи 22 закладів загальної середньої освіти Вільняннского району, що впроваджуватимуть новий Державний стандарт за реформою Нова українська школа, отримають набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Тож педагоги району готові підтримати зміни, які відбуваються у початковій школі в межах реформи освіти, для забезпечення здатності особистості успішно навчатися.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації