ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ З ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 27-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Заступник голови районної державної адміністрації Оксана Степаненко провела робочу нараду з питань стану виконання заходів з відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. На нараді обговорено та надано доручення керівникам правоохоронних структур району, керівникам органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безпеки громадян під час проведення масових святкових заходів: урочистих церемоній підняття Державного Прапора України, мітингів, ярмарок та театралізованої концертної програми в м.Вільнянську.

Надано доручення керівникам підприємств та організацій району терміново завершити роботи щодо приведення прилеглих територій та будівель до належного санітарного стану; упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’яток історії та місць поховання учасників антитерористичної операції в районі. Обговорено виконання інших робочих моментів щодо організації святкування в районі Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації