ЯРМАРОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

До Дня Незалежності України та для забезпечення населення району можливістю придбати продовольчі товари за цінами виробника, 23 серпня 2018 року на площі Фестивальній проведено ярмарок сільськогосподарської продукції. У заході взяли участь сільгоспвиробники усіх форм власності. На ярмарку були представлені овочі, фрукти, баштанні, м’ясо, риба та ковбасні вироби, загальним обсягом більше 2,5 тонн.

Ціни на представлену сільгосппродукцію були на 10-15% нижчі ніж на ринку міста. Так, свинину можна було придбати від 85 грн/кг, капусту – від 4,0 грн/кг, моркву – від 7,0 грн/кг, цибулю – від 4,0 грн/кг, живу рибу – від 30,0 грн/кг, виноград – від 22,0 грн/кг. Всього в ході проведення ярмарку реалізовано 2,7 тонн сільгосппродукції на загальну суму 43,74 тис. гривень.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації