ВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОКСАНИ СТЕПАНЕНКО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Прийміть мої щирі вітання з Днем Незалежності України!

Наша країна, наш народ вже у котрий раз святкує здійснення одвічної мрії українців - бути хазяїнами на своїй прекрасній землі. Багато поколінь українців могло про це хіба що мріяти. Нам, сьогоднішнім українцям, дано долею шанс в такий період жити. Жити - як? Жити, як Людина, як Громадянин, як Українець. Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням для усіх нас - випробуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. 

Багато чого в нашій країні зараз викликає здивування. Багато чого - обурення. Є чим пишатися, є що виправляти, є що удосконалювати. Передусім завжди слід пам'ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе. Від щирого серця бажаю Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, світла, щедрої долі, успіхів в усіх справах і починах заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності і розуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.