В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ ІНФОРМАЦІЙНО-ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

27 серпня 2018 року  заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела чергову інформаційно-оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. На нараді розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, щодо стану виконання заходів по підготовці до нового навчального року; до опалювального сезону; стану освоєння коштів виділених з обласного бюджету на реконструкцію, будівництво та капітальні ремонти об’єктів; підсумки оздоровчої кампанії.

Відзначено майже стовідсоткове виконання Плану заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років ( станом на 23.08.2018 – 85%). За результатами наради заступник голови райдержадміністрації надала доручення та рекомендації начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександру Крамаренку до кінця робочого тижня надати інформацію щодо стану виплати заробітної плати вчителям району в розрізі кожного навчального закладу; стану усунення недоліків встановлених під час  перевірки навчальних закладів до нового навчального року,  зокрема з дотримання протипожежної безпеки в Солоненському НВК, підготовки приміщення в Гнаровському закладі, про готовність котелень; надати  до 31.08.2018 План заходів з відзначення в районі Дня фізкультурника. Начальнку служби у справах дітей райдержадміністрації Олені Павлюк: терміново надати План-графік щодо проведення в районі рейду «Урок» з обов’язковим врахуванням надання методичної та практичної допомоги відповідним службам ОТГ з цього питання.  Надано рекомендації щодо активізації роботи по підписанню декларацій населенням району з сімейними лікарями ( станом на 27.08.2018 -14,3%). Керівникам усіх районних служб вжити невідкладні заходи щодо забезпечення стовідсоткового виконання  заходів по підготовці до  роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.  На нараді розглянуто інші нагальні питання життєдіяльності району та надано ряд доручень щодо їх виконання.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації.