СПІВПРАЦЯ РАЙОННИХ СЛУЖБ-ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТЕРИТОРІЇ

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела чергову оперативну нараду з керівниками правоохоронних структур району з питань соціально-політичної та оперативної ситуації в районі. На нараді підведено підсумки роботи працівників Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції щодо дотримання правопорядку, забезпечення безпеки громадян під час відзначення в районі Дня незалежності України; поінформовано про хід осінньої призовної кампанії до ЗСУ.

Присутні керівники доповіли про основні завдання, виконання яких спрямовано на забезпечення стабільної суспільно-політичної та соціальної ситуації в районі, забезпечення охорони громадського порядку, зокрема: стан криміногенної ситуації в районі, стан справ на автомобільних сполученнях, проведення інформаційної кампанії щодо залучення громадян до військової служби за контрактом. За результатами наради Оксана Степаненко надала доручення та рекомендації:  начальнику Вільнянського відділення  поліції Пологівського відділу  поліції ГУ Національної поліції Володимиру Чикаловському щодо вжиття заходів з дотримання громадського правопорядку, забезпечення безпеки громадян під час святкування 01.09.2018 свята Першого дзвоника в навчальних закладах району; керівництву Вільнянського райвійськкомату щодо стовідсоткового виконання заходів  осіннього призову до ЗСУ та постійне інформування про хід призовної кампанії. На нараді обговорено інші робочі моменти та надано ряд рекомендацій, крім того посадовець звернула увагу на необхідності залучення усіх наявних ресурсів для збереження стабільної життєдіяльності території.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації.