РОЗПОЧАТО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД «УРОК»

Міністерством соціальної політики України традиційно на початку нового навчального року доручено місцевим органам державної влади та місцевого самоврядування забезпечити виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням. На виконання листа Мінсоцполітики заступником голови райдержадміністрації Оксаною Степаненко затверджено план проведення на території Вільнянського району Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» з 28 серпня по 28 жовтня 2018 року.

Всі органи місцевого самоврядування району, службу у справах дітей та відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Вільнянське відділення поліції та Вільнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді зобов’язано провести обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, та вжити заходів щодо надання адресної допомоги в підготовці до нового навчального року, осінньо-зимового періоду. З метою соціального захисту дітей виконавці мають поновити облік дітей, що проживають в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Особлива увага буде звернута на виявлення дітей, які з початку навчального року не приступили до навчання або залишили заклади освіти, з метою повернення їх до навчальних закладів, усунення причин невідвідування закладів освіти. Щодо  батьків та інших законних представників, які допустили порушення прав та інтересів дітей, буде ініційовано притягнення їх до відповідальності.

Служба у справах дітей райдержадміністрації