ДЕНЬ ЗНАНЬ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

У 2018/2019 навчальному році День знань дещо особливий. Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, реалізація якої розпочнеться в цьому навчальному році. «Нова українська школа – це освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини. НУШ – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю. 

Саме такими уже 1 вересня 2018 року всі школи країни зустрінуть нових першокласників та їхніх батьків», - зазначила у своєму виступі на Всеукраїнській серпневій  конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад» Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Саме з метою налагодження співпраці з батьками, формування цілісного колективу, заходи  з нагоди  Дня знань у закладах освіти Вільнянського району будуть проведені у суботу 1 вересня 2018 року. Більшість батьків у суботу не працюють, а тому зможуть без проблем прийти на  святкові заходи, на яких особлива увага приділяється звичайно ж першокласникам, тим хто вперше сідає за шкільну парту. Лише чотири навчальні заклади Михайлівської ОТГ зустрічатимуть своїх учнів 3 вересня.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації