У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади, питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. Звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування мають важливе значення у забезпеченні постійного зв'язку між державою та громадянином, у вирішенні життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина в процесі побудови демократичної, соціальної, правової держави.

Керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь провела чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядок денний було винесено 6 питань, у тому числі: про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом січня - серпня 2018 року, а також звіт заступника голови  райдержадміністрації про проведення особистих прийомів громадян та опрацювання звернень громадян за 8 місяців 2018 року. Члени комісії також розглянули проблемні питання щодо організації роботи зі зверненнями громадян та системних питань, з якими зверталися громадяни до райдержадміністрації протягом серпня 2018 року. Увагу присутніх знову було акцентовано на необхідності першочергового вирішення проблем, з якими звертаються громадяни пільгових категорій та які потребують соціального захисту та підтримки. Керівник апарату звернула особливу увагу на забезпеченні всебічного розгляду звернень громадян, необхідності проведення аналізу порушених у зверненнях питань й оперативного та якісного їх вирішення.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації