ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ СТАНУ ГОТОВНОСТІ ТЕПЛОВИХ ГОСПОДАРСТВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ СТВОРЕНО КОМІСІЮ

З метою своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та забезпечення його сталого проходження, розпорядженням голови райдержадміністрації утворено районну комісію із перевірки стану готовності теплових господарств підприємств житлово-комунальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Очолила її заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко. Згідно з документом робота комісії полягає в здійснені перевірки технічного стану теплових пунктів, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв, автоматики. Комісійне обстеження теплових господарств підприємств житлово-комунальної сфери буде проведено до 14.09.2018. Результати перевірки стану готовності теплових господарств будуть розглянуті на нараді з питання стану справ у галузі житлово-комунального господарства району.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації