НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА- ЦЕ ЦІКАВА, ПРАКТИКООРІЄНТОВАНА, БЕЗПЕЧНА І ДРУЖНЯ ДО ДИТИНИ ШКОЛА

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. З 1 вересня в усіх закладах загальної середньої освіти району запрацювала реформа Нова українська школа. Нова українська школа означає, що вже цього року першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту.

На облаштування освітнього середовища у 1 класах закладів загальної середньої освіти району держава спрямувала 579761 тис. грн. для закупівлі дидактичних матеріалів, 485694 тис. грн.. для закупівлі сучасних меблів, 358697 тис. грн.. для закупівлі комп'ютерного обладнання та відповідного мультимедійного контенту та передбачила 64857 тис. грн. для виплат витрат на відрядження педагогічним працівникам  та 238718 тис. грн.. виділено коштів районного бюджету. За рахунок коштів іншої субвенції з місцевого бюджету на виконання заходів Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки (зі змінами та доповненнями) за рахунок коштів обласного бюджету в закладах освіти району проведено  капітальні та поточні  ремонти, замінено вікна на енергозберігаючі, придбано нові меблі, дошки, дидактичні матеріали, комп’ютерне та мультимедійне обладнання, посуд та інвентар для їдалень  на суму 1 417 тис. гривень. Питання створення освітнього середовища та реалізації Концепції  Нова українська школа знаходиться на постійному та особистому контролі керівництва райдержадміністрації.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації