ЛЮДИНА І ВЛАДА-ДІАЛОГ ВІДКРИТИЙ!

Принципи відкритості та прозорості влади вимагають встановлення нових стандартів в роботі зі зверненнями громадян, а саме близькість влади до реальних проблем і потреб людей. Саме через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни можуть і повинні отримувати ідтримку влади з життєво важливих питань.

За дорученням першого заступника голови облдержадміністрації Слепян Е.В. 07 вересня 2018 року в райдержадміністрації за участю заступника директора – начальник управління експлуатації житлового фонду та систем життєзабезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Мельника С.Є. відбувся розгляд звернення Бичкової О.М. з питання неякісного виконання робіт з ремонту дорожнього покриття автодороги по пров. Алкорівському у м. Вільнянськ. У розгляді зазначеного питання взяли участь представники райдержадміністрації, Вільнянської міської ради, мешканці будинків по пров. Алкорівському. Під час розгляду звернення заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації ознайомився з технічною документацією на виконання ремонтних робіт автодороги по пров. Алкорівському. Учасниками заходу було здійснено виїзд безпосередньо на відрізок дороги, стосовно якої зверталася заявниця. Незадоволення людей викликає пил, який підіймається з дороги через рух автотранспорту, у тому числі великовагового. Також мешканців провулку обурило недотримання під час ремонтних робіт необхідних ухилів автодороги, що призводить до потрапляння до домогосподарств дощових вод. За результатами виїзного розгляду звернення Бичкової О.М., Вільнянській міській раді рекомендовано :

- відсипати дорогу по пров. Алкорівському відсівом, щебнем або асфальтовою крихтою;

- виправити ухили  поверхні автодороги з метою відводу дощових вод від домогосподарств;

- привести у належний стан канаву дренажної системи по провулку Алкорівському.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації