НАБЛИЖЕННЯ ПОСЛУГ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДО НАСЕЛЕННЯ

З метою наближення послуг служби зайнятості та проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи серед як незайнятого так і зайнятого населення, сприяння у працевлаштуванні та соціальному захисті мешканців району фахівці Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ провели виїзну акцію «Мобільний центр» у м.Вільнянську. Під час заходу була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з місцевим населенням.

Фахівці служби зайнятості проінформували мешканців міста про вже звичні послуги служби зайнятості, актуальні вакансії; потреби ринку праці; професії, які користуються попитом у районі у роботодавців; консультування по взяттю безробітних на облік з можливістю подальшого працевлаштування; роз’яснення по нарахуванню допомоги по безробіттю; можливості профорієнтації, навчання, умови отримання ваучерів від СЗ; залучення безробітних до громадських робіт та робіт тимчасового характеру.  У разі неможливості працевлаштування через відсутність чи втрату кваліфікації, чи потребу змінити професію було надано роз’яснення як скористатись послугами щодо професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Акцентувалась увага на професійну орієнтацію неповнолітніх та випускників загальноосвітніх шкіл. Також значну увагу було приділено інформуванню громадян про нещодавно впроваджені послуги такі як рекрутинг, профіцентр, електронна черга та кабінет шукача роботи. Відвідувачі виїзної акції мали можливість ознайомитись з інформаційними буклетами служби зайнятості та іншим корисним в працевлаштуванні роздатковим матеріалом із запрошенням відвідати Вільнянську районну філію для подальшої роботи та детальних персональних консультацій. Надалі Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ планує продовжити проведення таких виїзних акцій. Адже завдяки ним населення району може отримувати кваліфікаційні консультації з питань зайнятості безпосередньо за місцем проживання.

Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ