ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ УРОК ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ

Найцінніше, що має суспільство – це людина, її життя та здоров’я. Кожен почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Саме невеликий життєвий досвід, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Саме тому навчання населення, а особливо дітей,  правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності  є одним з основних завдань, яке ставить перед собою кожен працівник ДСНС.

Тому, з метою  проведення цілеспрямованої профілактичної роботи, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу, 07 вересня рятувальники Вільнянського району відвідали Купріянівський навчально-виховний комплекс. Спеціалісти  ДСНС провели цікаву та захоплюючу бесіду про правила пожежної безпеки. Дітям розповіли про основні причини виникнення пожеж, навели реальні приклади пожеж, що сталися у Вільнянському районі. На кожній причині виникнення пожежі фахівці ДСНС зосередили увагу окремо, розповівши як правильно експлуатувати електромережі, пічне та газове обладнання, чим небезпечний відкритий вогонь. Присутнім також нагадали основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних пристроїв. Бесіда супроводжувалась презентацією з наглядними цікавими матеріалами та фотографіями з реальних пожеж, що стались у Вільнянському районі. Щоб закріпити отримані знання, в кінці зустрічі рятувальники провели з дітьми вікторину, під час якої задавали питання про правила безпечної життєдіяльності. Найактивніші учасники вікторини отримали сувеніри від рятувальників.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області