У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО УЧАСТІ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ У ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ

Щорічно в першій декаді жовтня в обласному центрі проходять святкові заходи, присвячені Дню міста Запоріжжя, невід’ємною частиною яких є Покровський ярмарок. У 2018 році виконавчим комітетом Запорізької міської ради Покровський ярмарок планується провести 6 жовтня на Прибережній магістралі. Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулася нарада з питань підготовки до участі Вільнянського району у Покровському ярмарку.

В ході наради розглянуто низку організаційних питань щодо належного проведення заходу та визначено попередній список суб’єктів господарювання району з виробництва сільськогосподарської продукції та продуктів харчування, які приймуть участь у ярмарку. За результатами наради, з метою злагодженої організаційної роботи, пов’язаної з проведенням ярмарку на високому рівні, Оксана Степаненко надала доручення відділу культури і туризму райдержадміністрації представити Вільнянський район цікавою культурною програмою, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації залучити до участі у Покровському ярмарку суб’єктів господарювання району з виробництва сільськогосподарської продукції та продуктів харчування для формування галузевих експозицій.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації