ВРЕГУЛЮВАННЯ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

З метою врегулювання договірних взаємовідносин між Вільнянською міською радою  та Павлівською ОТГ  щодо утримання дошкільних навчальних закладів міста, проведено нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко, голови районної ради Андрія Салякіна, фахівців управління фінансів райдержадміністрації, представників Вільнянської міської ради та Павлівської ОТГ. На нараді обговорено питання виконання умов договору щодо перерахування обсягів міжбюджетних трансфертів між Павлівською сільською та міською радами.

Разом з тим, останнім часом відзначається певна неузгодженість позицій щодо організації взаємовідносин між територіальними громадами. Це, як зазначалося під час заходу, створює зростання соціальної напруги серед колективів дитячих дошкільних навчальних закладів міста та мешканців Павлівської сільської ради. Погоджуючись з тим, що ця проблема потребує негайного вирішення для усунення перепон, які останнім часом виникають у договірних взаємовідносинах, Оксана Степаненко запропонувала невідкладно вирішити питання щодо забезпечення належного виконання умов договору. Крім того, посадовець наголосила на необхідності та важливості діалогу в частині  врегулювання договірних відносин, у сприянні вирішенню проблем, що виникають у соціальній сфері та стосуються прав та інтересів громадян та території та необхідності досягнення домовленості про подальший розвиток взаємних відносин, направлених на збереження соціальної стабільності, оперативний обмін інформацією.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації