ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено робочу нараду з фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації. У ході наради присутніми обговорено зміни, що внесені до законодавчих актів України з питань соціального захисту населення, а також зміни при оформленні житлових субсидій у 2018 році. Також розглянуто справи заявників на отримання пільг, субсидій та інших соціальних допомог.

Рішення щодо призначення (не призначення) державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та субсидій приймалось на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин що склалися.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації