НА ЕКСКУРСІЮ ДО ВІЛЬНЯНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ЛІЦЕЇСТИ

18 вересня до пожежно-рятувальної частини Вільнянського району завітали першокурсники ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей». Екскурсія розпочалась з розповіді про роботу та побут рятувальників. Співробітники ДСНС ознайомили дітей з роботою пункту зв’язку частини, де цілодобово на своєму бойовому посту чергує диспетчер та приймає дзвінки про надзвичайні ситуації й пожежі в районі.

Гостям наголосили, що набирати номер «101» не за призначенням суворо забороняється. Адже пожежний автомобіль може поїхали на неправдивий виклик, а десь в іншій частині району потребує реальної допомоги людина і вогнеборці можуть не встигнути вчасно прийти їй на поміч. В ході зустрічі вогнеборці нагадали школярам правила пожежної безпеки  у побуті, особливо наголосили на правилах поведінки під час виявлення підозрілих предметів, порядок дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Зацікавленим ліцеїстам показали справжні вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни і суворо застерегли їх не чіпати та не підходити до них у разі знаходження таких. Також рятувальники ознайомили гостей з пожежно-рятувальним  автомобілем та його оснащенням, продемонстрували норматив «Збір та виїзд за сигналом тривога». Бажаючі мали можливість відчути себе справжнім рятівником, примірявши на себе бойовий одяг рятувальників та апарати зі стисненим повітрям. В кінці зустрічі всі діти подякували фахівцям Служби порятунку за змістовну розповідь про життя рятувальників. Фахівці ДСНС сподіваються, що завдяки проведеній роботі діти зуміють захистити своє життя і допомогти тому, хто опинився в надзвичайній ситуації.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області