НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПРИЗНАЧЕННЯМ ГРОМАДЯНАМ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ ТА ПІЛЬГ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося чергове засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з призначенням громадянам усіх видів державної соціальної допомоги та пільг. Під час засідання комісії були розглянуті заяви громадян з приводу призначення житлової субсидії, державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільгам за місцем фактичного місця проживання.

Комісія створена для вирішення питань, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї та потребують індивідуального розгляду. Рішення комісії забезпечує платоспроможність громадян щодо сплати житлово-комунальних послуг, покращення матеріального стану сімей, які мають малолітніх дітей. Всього було розглянуто 75 заяв, з них позитивно вирішено 42 заяви.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації