ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ УРОК БЕЗПЕКИ ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

Фахівці Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області завітали до  Вільнянського професійного ліцею, щоб провести урок безпеки для вихованців закладу. Рятувальники поспілкувались  з дітьми  про правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій, їхні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, наголосили на додержанні правил пожежної безпеки в побуті, ознайомили з особливостями користування вогнегасниками.

Також учням розповіли про умови вступу до навчальних закладів з напрямком пожежна безпека  та запропонували вступити до них усім бажаючим та  присвятити життя цій благородній професії – рятувальник. Впродовж лекції дітям продемонстрували презентацію з навчальними матеріалами, а також фотографіями пожеж, які виникали у Вільнянському районі. Після проведення лекції в ліцеїстів виявилося багато запитань, на які рятувальники із задоволенням дали відповідь. Присутні отримали багато цікавих та головне потрібних в житті знань та позитивних емоцій. Фахівці ДСНС області сподіваються, що завдяки проведеній роботі діти зуміють захистити своє життя і допомогти тому, хто опинився в надзвичайній ситуації.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області