КОЛОРИТ ВЕЛЕЛЮДНОГО БАЗАРУ ТА ЯРМАРКОВА АТМОСФЕРА ПАНУВАЛИ НА ЯРМАРКУ ДО ДНЯ УТВОРЕННЯ МІСТА ВІЛЬНЯНСЬКА ТА ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ВІД НІМЕЦЬКИХ ОКУПАНТІВ

З нагоди 178-ї річниці утворення міста Вільнянська та 75-ї річниці визволення міста від німецьких окупантів, та для забезпечення населення району можливістю придбати продовольчі товари за зниженими цінами, 21 вересня 2018 року поблизу площі Фестивальної проведено ярмарок сільськогосподарської продукції. У заході взяли участь сільгоспвиробники усіх форм власності.

На ярмарку були представлені овочі, картопля, продукція тваринництва та продукція харчової переробної промисловості, загальним обсягом майже 3,0 тонн. Ціни на представлену сільгосппродукцію були на 10-15% нижчі ніж на ринку міста. Так, свинину можна було придбати від 90 грн/кг, рибу – від 30 грн/кг, картоплю – від 6,0 грн/кг, капусту – від 5 грн/кг, моркву – від 8,0 грн/кг, цибулю – від 6 грн/кг, фрукти – від 10 грн/кг, борошно – від 9,0 грн/кг, соняшникову олію – від 27,0 грн/кг. Всього в ході проведення ярмарку реалізовано 2,5 тонн сільгосппродукції на загальну суму 57,2 тис. гривень.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації